Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 20

Amerikai Egyesült Államok 1893. Christopher Columbus / IN COMMEMOR OF THE WORLDS COLUMBUS EXHIBITION CHICAGO Sn emlékérem füllel. Szign.: K.W.Z. (37mm) T:2 USA 1893. Christopher Columbus / IN COMMEMOR OF THE WORLDS COLUMBUS EXHIBITION CHICAGO Sn commemorative medal with ear. Sign.: K.W.Z. (37mm) C:XF
31323.

Amerikai Egyesült Államok 1893. "Christopher Columbus / IN COMMEMOR OF THE WORLD'S COLUMBUS EXHIBITION CHICAGO" Sn emlékérem füllel. Szign.: K.W.Z. (37mm) T:2 USA 1893. "Christopher Columbus / IN COMMEMOR OF THE WORLD'S COLUMBUS EXHIBITION CHICAGO" Sn commemorative medal with ear. Sign.: K.W.Z. (37mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Ausztria / Bécs 1912. XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus ezüstözött Br emlékérem eredeti dísztokban, benne Josef Kainrath Wien I. Spiegelgasse 2. Graben 10. gyártói jelzéssel (50mm) T:1-,2 Austria / Vienna 1912. XXIIIrd International Eucharistic Congress silver plated Br commemorative medallion in original case with Josef Kainrath Wien I. Spiegelgasse 2. Graben 10. makers mark (50mm) C:AU,XF
31324.

Ausztria / Bécs 1912. "XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus" ezüstözött Br emlékérem eredeti dísztokban, benne "Josef Kainrath Wien I. Spiegelgasse 2. Graben 10." gyártói jelzéssel (50mm) T:1-,2 Austria / Vienna 1912. "XXIIIrd International Eucharistic Congress" silver plated Br commemorative medallion in original case with "Josef Kainrath Wien I. Spiegelgasse 2. Graben 10." makers mark (50mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
31325.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
31326.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Ausztria 1988. 150 Jahre Münze Wien am Heumarkt 1838-1988 / Ferdinand I Kaiser v. Österreich aranyozott fém emlékérem (28mm) T:1-,2 Austria 1988. 150 Jahre Münze Wien am Heumarkt 1838-1988 / Ferdinand I Kaiser v. Österreich gilt metal commemorative medal (28mm) C:AU,XF
31327.

Ausztria 1988. "150 Jahre Münze Wien am Heumarkt 1838-1988 / Ferdinand I Kaiser v. Österreich" aranyozott fém emlékérem (28mm) T:1-,2 Austria 1988. "150 Jahre Münze Wien am Heumarkt 1838-1988 / Ferdinand I Kaiser v. Österreich" gilt metal commemorative medal (28mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ausztria DN 1683 Bécs felmentése Br emlékérem (39mm) T:2- fülnyom Austria ND The Relief of Vienna 1683 Br commemorative medal DIESE MÜNTZ / ZEIGET DIE Ao. 1683 / 14/4 IUL. VON MAHUMED IV / BELAGERTE STATT WIEN / WELCHE ABER DURCH GOTT / UND DER KAYS: POLN: UND / REICHS-VöLCKER TAPFER: / KEIT DEN 12/2 SEPT: WIER: / DER DAVON BEFREY: / ET WORDEN (39mm) C:VF ear mark
31328.

Ausztria DN "1683 Bécs felmentése" Br emlékérem (39mm) T:2- fülnyom Austria ND "The Relief of Vienna 1683" Br commemorative medal "DIESE MÜNTZ / ZEIGET DIE Ao. 1683 / 14/4 IUL. VON MAHUMED IV / BELAGERTE STATT WIEN / WELCHE ABER DURCH GOTT / UND DER KAYS: POLN: UND / REICHS-VöLCKER TAPFER: / KEIT DEN 12/2 SEPT: WIER: / DER DAVON BEFREY: / ET WORDEN" (39mm) C:VF ear mark

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Bulgária 1988. Szovjet-bolgár közös űrrepülés ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:2 (eredetileg PP) Bulgaria 1988. Soviet-Bulgarian Space Flight silver plated metal commemorative medal (39mm) C:XF (originally PP)
31329.

Bulgária 1988. "Szovjet-bolgár közös űrrepülés" ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:2 (eredetileg PP) Bulgaria 1988. "Soviet-Bulgarian Space Flight" silver plated metal commemorative medal (39mm) C:XF (originally PP)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Franciaország 1855. Exposition Universelle de 1855 - Meadille dHonneur a Alexandre Pere & Fils kétoldalas Br emlékérem. Szign.: A. Garnier (44,5mm) T:2 France 1855. Exposition Universelle de 1855 - Meadille dHonneur a Alexandre Pere & Fils double-sided Br commemoratie medallion. Szign.: A. Garnier (44,5mm) C:XF
31330.

Franciaország 1855. "Exposition Universelle de 1855 - Meadille d'Honneur a Alexandre Pere & Fils" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: A. Garnier (44,5mm) T:2 France 1855. "Exposition Universelle de 1855 - Meadille d'Honneur a Alexandre Pere & Fils" double-sided Br commemoratie medallion. Szign.: A. Garnier (44,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Franciaország 1900. Monnaie de Paris párizsi pénzverés jelzett Br emlékérme. Szign.: Daniel Dupuis (1849-1899) (50mm) T:1,1- France 1900. Monnaie de Paris coinage of Paris, hallmarked Br commemorative medal. Sign.: Daniel Dupuis (1849-1899) (50mm) C:UNC,AU
31331.

Franciaország 1900. "Monnaie de Paris" párizsi pénzverés jelzett Br emlékérme. Szign.: Daniel Dupuis (1849-1899) (50mm) T:1,1- France 1900. "Monnaie de Paris" coinage of Paris, hallmarked Br commemorative medal. Sign.: Daniel Dupuis (1849-1899) (50mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
31332.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Kanada 1967. A bányászat szerepe Kanada fejlődésében - Kiadva Ontario Kormánya által Cu-Ni-Zn emlékérem (36mm) + Expo 67 Montreal Kanada / Ontario pavilonja Br emlékérem (36mm), mindkettő egy dísztokban T:1,1- Canada 1967. Minted by the Ontario Government to commemorate the role of mining in the development of Canada Cu-Ni-Zn commemorative medallion (36mm) + Expo 67 Montreal Canada / Ontario Pavilion Br commemorative medallion (36mm), both in a plastic case C:UNC,AU
31333.

Kanada 1967. "A bányászat szerepe Kanada fejlődésében - Kiadva Ontario Kormánya által" Cu-Ni-Zn emlékérem (36mm) + "Expo 67 Montreal Kanada / Ontario pavilonja" Br emlékérem (36mm), mindkettő egy dísztokban T:1,1- Canada 1967. "Minted by the Ontario Government to commemorate the role of mining in the development of Canada" Cu-Ni-Zn commemorative medallion (36mm) + "Expo 67 Montreal Canada / Ontario Pavilion" Br commemorative medallion (36mm), both in a plastic case C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olaszország 1906. Internazionale di Milano - Ricordo dellEsposizione fém emlékére a milánói kiállítás emlékére (29mm) T:3 durva ph., ly. Italy 1906. Internazionale di Milano - Ricordo dellEsposizione metal commemorative medal (29mm) C:F strong edge error, hole
31334.

Olaszország 1906. "Internazionale di Milano - Ricordo dell'Esposizione" fém emlékére a milánói kiállítás emlékére (29mm) T:3 durva ph., ly. Italy 1906. "Internazionale di Milano - Ricordo dell'Esposizione" metal commemorative medal (29mm) C:F strong edge error, hole

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft