Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 99
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1805296
19000
325
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán kitűző és karkötő, jelzés nélkül, h: 16,5 cm, 4,5×3 cm, nettó: 33,4 g 1812080
19001
325
4600
Jewellery
Ezüst teás kanál / Silver teaspoon 10,9 g 1812086
19002
325
Jewellery
Ezüst habos kanál rózsa díszítléssel / Silver foamspoon 21,5 g 1812083
19003
325
Jewellery
Ezüst kávés kanál / Silver cofeespoon 7,4 g 1808602
19004
325
Jewellery
Ezüst(Ag) karlánc, 6 db figurás függőkkel, köztük 4 db ezüst, jelzett, h: 18 cm bruttó: 12 g 1812079
19005
325
Jewellery
Szecessziós ezüst pirulás szelence aranyozott belső résszel / Art nouveau pill box 25,8 g 6,5x3 cm 1789273
19006
325
Jewellery
Ezüst (Ag) violinkulcs függő, jelzett, 2,3ú0,8 cm, nettó: 0,5 g 1721121
19007
325
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart karkötő, kulcs függővel, jelzett, h: 15,5 cm, 1,9x0,8 cm, nettó: 3 g 1777779
19008
325
Jewellery
Ezüst(Ag) pelikán függő, jelzett, 2,4x1,2 cm, nettó: 1 g 1672593
19009
325
Jewellery
Ezüst(Ag) "S" medál, jelzett, 1,5x1,3 cm, nettó: 6,1 g 1672592
19010
325
Jewellery
Ezüst(Ag) "S" medál, jelzett, 1,5x1,3 cm, nettó: 4,6 g 1808101
19011
325
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű apró strasszokkal díszítve, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,6 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft