Könyvek: Vadászat Tételek száma: 30
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1791648
15747
325
4200
Books: Hunting
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Nagybányai Horthy Jenő előszavával. Bp., én., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, laza fűzéssel, 280-281. oldal között az illusztrációk sérültek, hiányosak, hiányzó címlappal és térképpel. 1791812
15748
325
Books: Hunting
Gareth Purnell-Alan Yates-Chris Dawn: Horgász enciklopédia. Fordította: Bogárdi Hilda, Zsembery Péter. hn.,1998, Pi Book Manager Iroda Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1807347
15749
325
Books: Hunting
Gyimesi György: Emlékezetes vadászatok. Pozsony, 1977, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1793318
15750
325
2200
Books: Hunting
Etetőanyagok, etetési technikák. Szerk.: Oggolder Gergely. Horgászhalaink XI. Bp.,2000, Fish. Kiadói papírkötés. 1793313
15751
325
2200
Books: Hunting
Békés halaink horgászata. Szerk.: Oggolder Gergely. Horgászhalaink VII. Bp.,1998, Fish. Kiadói papírkötés. 1793307
15752
325
2200
Books: Hunting
Műcsalis horgászat. Szerk.: Oggolder Gergely. Horgászhalaink XII. Bp.,1999, Fish. Kiadói papírkötés. 1793299
15753
325
2200
Books: Hunting
Dr. Hunyadi Attila: A süllőhorgászat módszerei. Horgászhalaink X. Bp.,2000, Fish. Kiadói papírkötés. 1791653
15754
325
Books: Hunting
Vadásznapló anno...Válogatta és szerkesztette: Dr. Székely István. Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1745466
15755
325
Books: Hunting
Tolnai Kálmán: Vadászoknak, horgászoknak. Budapest, 1989, Népszava. Kiadói papírkötésben 1660629
15756
325
Books: Hunting
Eördögh Tibor: Vadászok nyelvén. Budapest, 1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói műbőr-kötés, volt könyvtári példány. 1602999
15757
325
Books: Hunting
Széchenyi Zsigmond könyvei, 2 db:
Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban. 1726885
15758
325
Books: Hunting
Rudolf Luskac: Végtelen vadászmezőkön. Fordította Hubik István. Bp., 1957, Bibliotheca. Kiadói egészvászon-kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: