Könyvek: Történelem

Tételek száma: 204

Az 1848-1849. évi forradalom és szabadságharc története. Szerk.: Hermann Róbert. Bp.,1996, Videopont. Kiadói kartonált papírkötés.
15349.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Folia Historica XXXII. Bp.,2017, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15350.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Deák Ferenc válogatott munkái. Kiadta, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Ferenczi Zoltán. Bp., Lampel R. Egészvászon kötés, ex librisszel, jó állapotban.
15351.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Az ezeréves Magyarország múltjából és jelenéből. Összeáll.: Gelléri Mór. Bp., 1896, Deutsch kő- és könyvnyomdája. Számos litografált illusztrációval. Javított, kissé sérült papírkötésben.
15352.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Harald Nissen-Monica Aase: Segl i Univeristetsbiblioteket i Trondheim. Seals in the University Library of Trondheim. Trondheim,1990,Tapir Forlag. Kiadói papírkötés, svéd és részben angol nyelven.
15353.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4 érdekes történelmi munka: Berkovits Ilona: Az esztergomi Ulászló-Graduale. + Berkovits Ilona: A Képes Krónika és Szent István királyt ábrázoló miniatúrái. + Berkovits Ilona: A budapesti Egyetemi könyvtár Albucasis-Kódexe Bp., 1938, 1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, + Tolnai Gábor: Két erdélyi könytötő a XVIII: sz elején. (szent Györgyi Mihály és Compactor Farkas) Bp., 1941. M. kir. Egyetemi nyomda. Mind jó állapotban
15354.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Dr. Kiszely István: Sírok, csontok, emberek. Embertan a régészetben. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15355.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15356.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az ezeréves Magyarország. 1200 oldalon 1031 mélynyomású fényképpel és képpel, két színes térképmelléklettel és 82 szövegközti térképpel. Bp., 1939, A Pesti Hírlap Rt., 1200 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a gerincen kis sérüléssel.
15357.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Stefania Stafutti-Federica Romagnoli: Kína. Évezredek Kíncsei. Bp., 2008, Gabo. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15358.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15359.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Dr. Bán Imre: A brennbergi kőszénbányászat története 1759-től 1792-ig. Különlenyomat a Bányászati és kohászati lapok 1936. évi 4-7. számaiból.) Bp.,1936, (Pallas-ny.), 31 p. Kiadói papírkötés, a borítója leszakadt.  A szerző, Dr. Bán Imre (1890-1944) által dedikált Gergely Endre (1885-1938) térképész, csendőr százados részére.
15360.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft