https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 204

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Éble Gábor: József nádor és Károly főherceg Pesten 1803/1804-ben. Bp., 1911, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés.
15493.

Éble Gábor: József nádor és Károly főherceg Pesten 1803/1804-ben. Bp., 1911, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Vásártörténet - Hídivásár. Szerk.: Szőllősi Gyula. Debrecen, 1976, Hortobágyi Intéző Bizottság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15494.

Vásártörténet - Hídivásár. Szerk.: Szőllősi Gyula. Debrecen, 1976, Hortobágyi Intéző Bizottság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Horváth Zoltán, Parragi Zoltán: Világtörténelmi lexikon I-II. kötet. (Egybekötve.) Bp., 1943, Grill Károly. Átkötött műbőr-kötés.
15495.

Horváth Zoltán, Parragi Zoltán: Világtörténelmi lexikon I-II. kötet. (Egybekötve.) Bp., 1943, Grill Károly. Átkötött műbőr-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. Bp., 1947, Szikra, 128 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben.
15496.

Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. Bp., 1947, Szikra, 128 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Takáts Sándor: Magyar Nagyasszonyok I-II. kötet. (Egy kötetben.) Bp., é.n, Genius, (Konossy grafikai Műintézet-ny.),538+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, javított borítóval.
15497.

Takáts Sándor: Magyar Nagyasszonyok I-II. kötet. (Egy kötetben.) Bp., é.n, Genius, (Konossy grafikai Műintézet-ny.),538+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, javított borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
9
Aggházy Kamil: Budavár bevétele 1849-ben. 1-2. köt. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15498.

Aggházy Kamil: Budavár bevétele 1849-ben. 1-2. köt. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Berkovits Ilona: A Kassai-Graduale és a XVI. századi kassai festészet. Bp., 1942, Franklin. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
15499.

Berkovits Ilona: A Kassai-Graduale és a XVI. századi kassai festészet. Bp., 1942, Franklin. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Bendefy-Benda László: Magyar föld II. kötet: A magyarföld szerkezete. Bp., 1934, Magyar Etiópiai Expedició Országos Bizottsága, (Elbert és társa-ny.), 208 p.+4 t. (kihajtható térkép.) Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban.
15500.

Dr. Bendefy-Benda László: Magyar föld II. kötet: A magyarföld szerkezete. Bp., 1934, Magyar Etiópiai Expedició Országos Bizottsága, (Elbert és társa-ny.), 208 p.+4 t. (kihajtható térkép.) Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Litván György: Jászi Oszkár. Milleniumi Magyar Történelem. Bp.,2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
15501.

Litván György: Jászi Oszkár. Milleniumi Magyar Történelem. Bp.,2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
2
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Csanádi Norbert-Nagyváradi Sándor-Winkler László: A magyar repülés története. Bp.,1977, Műszaki. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Olaf Groehler: A légi háborúk története. 1910-1980. Fordította: Nádai Gyula. Bp.,1983, Zrínyi. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15502.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Csanádi Norbert-Nagyváradi Sándor-Winkler László: A magyar repülés története. Bp.,1977, Műszaki. Második, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Olaf Groehler: A légi háborúk története. 1910-1980. Fordította: Nádai Gyula. Bp.,1983, Zrínyi. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Széchenyi tanításai. Összeállította Fekete József, Váradi József. Bp., 1926, Kir. Magy. Egyetemi Ny. 325 p, Illusztrált vászonkötésben
15503.

Széchenyi tanításai. Összeállította Fekete József, Váradi József. Bp., 1926, Kir. Magy. Egyetemi Ny. 325 p, Illusztrált vászonkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Mangold Lajos: A magyarok oknyomozó történelme. A középiskolák VIII. osztálya számára. Történeti térképekkel. Bp., 1907., Franklin, 374 p.+2 térkép. Korabeli kopottas félvászonkötés, kissé foltos lapélekkel, 3 térkép hiányzik, de belül alapvetően jó állapotban.
15504.

Dr. Mangold Lajos: A magyarok oknyomozó történelme. A középiskolák VIII. osztálya számára. Történeti térképekkel. Bp., 1907., Franklin, 374 p.+2 térkép. Korabeli kopottas félvászonkötés, kissé foltos lapélekkel, 3 térkép hiányzik, de belül alapvetően jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz