15801.
325. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Oltay Károly: Geodézia. I-II. kötet. Tan- és kézikönyv mérnöki használatra. Bp., 1923-1943, Német József Technikai Könyvkiadóvállalata. Átkötött félvászon-kötés, a I. kötet címlapja hiányzik, két lapok kisebb szakadással, sérüléssel, lapszéli javításokkal.