15518.
325. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Nagyrévi-Neppel György: Huszárok. Bp., Corvina. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban + Kedves Gyula: A szabadságharc hadserege I. A lovasság. 1992, Sygnatura. Kiadói papírkötés, jó állapotban.