15547.
325. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
L. Kovásznai Viktória: Borsos Miklós. 1989, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói plüss kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban + Borsos Miklós (1906-1990): Várakozók. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 12×8 cm