Pásztor Gábor (1933-2012):: Háború. Rézkarc, papír. Jelzett. 11x25 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/325/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~32/Pasztor-Gabor-1933-2012-Haboru-Rezkarc-papir-Jelzett-11x25-cm~II1810557
1810557
10175
325
Kikiáltási ár:
3 600 Ft 9,73 EUR , 10,59 USD
Leírás: Pásztor Gábor (1933-2012):: Háború. Rézkarc, papír. Jelzett. 11x25 cm
: vörös_iván