Festmények és grafikák Tételek száma: 319
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1780607
10012
325
Beleznay István (1892-1954): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×23 cm 1811577
10013
325
Benczúr jelzéssel: Női fej, ceruza, papír, 37,528 cm 1789035
10014
325
Benczúr jelzéssel: Bogyós növény. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 16×12 cm 1770320
10015
325
Benyovszky István (1898-1969): Csikós. Színezett rézkarc, papír, paszpartuban, jelzett, üvegezett keretben, 38×53 cm 1805578
10016
325
Berda Ernő (1914-1961): Mészárlás, linó, papír, jelzett a linón, 20×25 cm 1805581
10017
325
Berda Ernő (1914-1961): Fosztogatás, linó, papír, jelzett a linón, 26×21,5 cm 1780404
10018
325
Berda Ernő (1914-1961): Nyomor, linó, papír, jelzett a linón, 25×20,5 cm 1788986
10019
325
Berény jelzéssel: Vázlat rajzok (4 db). Ceruza,papír, 30×21 cm 1805509
10020
325
6500
Berki Viola (1932-2001): Bolondok szürete, rézkarc, papír, jelzett, 24×17,5 cm 1793660
10021
325
Bernáth jelzéssel: Tópart, akvarell, papír, foltos, üvegezett fa keretben, 21×29,5 cm 1760261
10022
325
Beron Katalin (?- ): Önarckép 2005, lágyalap, papír, jelzett, számozott (1/5), 21×14 cm 1812084
10023
325
Bicskei Sándor (?-?): Tél a kertben, olaj, vászon, jelzett, 41×60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft