Ezüst(Ag) gyűrű, zománcberakással, jelzett, sérülésekkel, méret: 64, b... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/324/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1/EzustAg-gyuru-zomancberakassal-jelzett-serulesekkel-meret-64-brutto-7-4-g~II1802217
1802217
19019
324
Jewellery
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Ezüst(Ag) gyűrű, zománcberakással, jelzett, sérülésekkel, méret: 64, bruttó: 7,4 g
: tánczos_gábor