15958.
324. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Vasút témájú könyvek
2 200 Ft
5,95 EUR, 6,47 USD
Czére Béla: A vasút története. Bp.,1989, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban, négy kijáró lappal.