Móricz Miklós: Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform. Erdélyi Férfiak Egyesülete Jancsó Benedek Társaságának Könyvei II.) Bp., 1932, Erdélyi Férfiak Egyesülete, 216 p.+ 2 térkép melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott gerinccel, jó állapotban.