15108.
324. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 600 Ft
12,43 EUR, 13,53 USD
Dr. Schoener Rajnold: Róma. Fordította Yartin József. Bp.,(1898), Athenaeum. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.