Könyvek: Történelem

Tételek száma: 166

15324.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Tinódi Sebestyén: Cronica. Kolozsvár, 1554. Facsimile kiadás tanulmánnyal. Bp. 1959. Akadémiai kiadó. Bordázott gerincű egészbőr-kötésben. Szép állapotban. Könyvtári példány volt.
15325.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15326.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15327.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15328.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15329.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gróf Zichy Ladomér: A tatárjárás Magyarországon. Veszprémvármegye multja 2. Pécs, 1934, Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt., 111 p. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos borítóval.
15330.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Roger Manvell-Heinrich Fraenkel: Göring. Fordította: Dr. Molnár György. Pécs,2008, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15331.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ókori Lexikon I-IV. Szerk.: Dr. Pecz Vilmos. Tudománytár. Bp., 1984, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. 1902 és 1904. évi kiadás hasonmás kiadása.
15332.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája I. kötet (A-J). Bp.,1990, Natura. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15333.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15334.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15335.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft