Suter Henrik, Dr.: A matematikai tudományok története. Első rész: A legrégibb időktől a XVI. század végéig. (Unicus!)
Bp. 1874. Grill K. 165 l+ 2 tábla (kihajtható) Korabeli kissé sérült félvászon kötésben. Ritka!