15816.
324. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Klinikai zsebkönyv 1926 évre. Szerk.: Dr. Alföldi Béla. Bp., 1926,"Petőfi". Kiadói aranyozott nylon-kötés, kissé kopott, kissé viseltes borítóval, a hátsó előzéklapon bejegyzésekkel.