Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 69

Angyalffy M(átyás) A(ndrás): Juhász káté, vagyis a juhok tartásáról, tenyésztéséről, javíttásáról s nemesíttéséről, használásáról, nyavalyáiról, s orvoslásáról szólló közértelmű rövid oktatások. Pesten, 1830, Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István. 166 p. Hiányos: címlap és 1. lap, valamint a foglalat utáni egy lap hiányzik. Későbbi félvászon kötésben.
15688.

Angyalffy M(átyás) A(ndrás): Juhász káté, vagyis a' juhok' tartásáról, tenyésztéséről, javíttásáról 's nemesíttéséről, használásáról, nyavalyáiról, 's orvoslásáról szólló közértelmű rövid oktatások. Pesten, 1830, Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István. 166 p. Hiányos: címlap és 1. lap, valamint a foglalat utáni egy lap hiányzik. Későbbi félvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15689.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Miguel Angel Asturidas - Pablo Neruda: Saveurs de Hongrie. Baróti Géza által dedikált! Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, címlapon kis sérüléssel
15690.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Borászati zsebkönyv. Szerk.: Dr. Baross Endre. Negyvenötödik évfolyam. Bp.,1944, Tátrai-ny. Kiadói papírkötés, néhány felvágatlan lappal, kissé foltos címlappal, két oldalon aláhúzásokkal.
15691.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1918 A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet évkönyve. VII. évf. 1916-1917. Szerk.: Dr. Degen Árpád. Bp., 1918, Pallas, XIX+35 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis javítással, jó állapotban.
15692.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15693.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Vendéglátóipari konyhatechnológia. Összeállította: Turós Emil. Bp.,1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. Megjelent 5100 példányban.
15694.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rapaics Raymund: Magyar kertek. A kertművészet Magyarországon. Budapest, Magyar Könyvbarátok. Félbőr kötés, 303. Sérült gerincű félbőr kötésben.
15695.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. Holdas Sándor-Dr. Csikváry László-Szikora András: A nyúltenyésztés kézikönyve. Bp.,1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
15696.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Fend Károly: Szőlőművelés. Köztelek Olcsó Könyvtár. IV. évf. 1-2. sz. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata. Bp., 1912, Pátria, 86+2 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borítója hiányzik, a gerince részben hiányos.
15697.

Fend Károly: Szőlőművelés. Köztelek Olcsó Könyvtár. IV. évf. 1-2. sz. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata. Bp., 1912, "Pátria", 86+2 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borítója hiányzik, a gerince részben hiányos.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ordódy Lajos: A szőlő tárgyázása. Bp.,1894, Szerzői kiadás, (Pesti Könyvnyomda Rt.), 184+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító szakadt, a hátsó borító hiányos, sérült, a könyvtest szétvált.
15698.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15699.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft