https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/324/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000006/Malonyai-Dezso-Az-akt-Muveszekrol-es-a-muveszetrol-az-akt-kapcsan-Bp-1914-Orszagos-M~II1800386
1800386
15535
324
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
Malonyai DezsÅ‘: Az akt. MűvészekrÅ‘l és a művészetrÅ‘l az akt kapcsán. Bp., 1914, Országos Monográfia Társaság. Kiadói papÃrborÃtóban, kopott, sérült, foltos borÃtóval, de belül jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván