15543.
324. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Magyar festőművészet albuma. A magyar festészet fejlődése a régiektől az újakig. Tíz színes műmelléklettel számos műlappal és szövegképpel. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1904), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés,