Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1800459
15543
324
Books: Architecture, Art
Magyar festőművészet albuma. A magyar festészet fejlődése a régiektől az újakig. Tíz színes műmelléklettel számos műlappal és szövegképpel. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1904), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, 1800458
15544
324
Books: Architecture, Art
In memoriam Reich Károly - Reich Károly rajzai
Reich Károly. Békéscsaba, 1989. A művész 35 grafikájával . 1800439
15545
324
Books: Architecture, Art
Bokréta. a magyar népköltés java termékeiből. Összeáll. Endrődi Sándor. Bp. 1905. Magyar Könyvkiadó Társaság. 319 p. Aranyozott festett, kiadói egészvászon kötésben. 1798894
15546
324
Books: Architecture, Art
Neruda, Pablo: A Macsu Pikcsu ormai. Ford. Somlyó György. Szalay Lajos borítójával és egy rézkarccal A könyv megformálását Szántó Tibor készített (Bp. 1974. Európa.) 21 lev. Kiadói nyl védőborítóval 1799992
15547
324
Books: Architecture, Art
Genthon István: Rippl-Rónai József. Bp., 1958, Corvina Kiadó. Vászonkötésben, jó állapotban. 1800001
15548
324
Books: Architecture, Art
Fehér Zsuzsa - Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp., 1971, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1802311
15549
324
Books: Architecture, Art
Reigl Judit. Művek / Oeuvres / Works 1974-1988. Szerk.: Makláry Kálmán. Bp., 2009, Erdész & Makláry Fine Arts. Papírkötésben, jó állapotban. 1800923
15550
324
Books: Architecture, Art
Carco, Francis: Utrillo. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1800921
15551
324
Books: Architecture, Art
Kondor Béla emlékkiállítása. Tihanyi Múzeum, 1973, Veszprém Megyei Múzeumi Igazgatóság. Papírkötés, jó állapotban. 1797899
15552
324
Books: Architecture, Art
Ligeti Pál: Új Pantheon felé. A kulturák élete a művézet tükrében. Bp., é.n., Athenaeum. KIadói félvászon-kötés 1803560
15553
324
Books: Architecture, Art
1943 Nagybányai színek. E. Gáll Ferenc képkiállítása. Bp., Révai, 8 p. 1798898
15554
324
Books: Architecture, Art
Salamon király: Énekek éneke. Szalay Lajos rajzaival, aláírt szitanyomatával
(Ford. Somlyó György. Az utószót Sümegi György írta.) Gyomaendrőd, 1994. Kner. 62 p., 1 sztl. lev. + 1 műmell. (Szalay Lajos aláírt rajza, szitanyomat). A tipográfiai tervet Miklósi Imre készítette. Sorszámozott Kiadói védőborítóval Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: