Budapest Története I-II. Szerk.: Gerevich László, Kosáry Domokos. Bp., 1975, Akadémia Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, mellékletekkel.
Gustave Soulier: Les Influences orientales dans la peinture Toscane. Paris, 1924, Henri Laurens, 441 p.+48 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, ex-libris-szel, intézményi bélyegzőkkel, francia nyelven. /
Half-leather-binding, the spine is slightly worn and slightly damaged, in French language.