Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1670878
15615
324
Books: Architecture, Art
Czóbel Béla (1883-1976) kiállítása 1976. Balatonboglár május-július - Debrecen július-augusztus. Kiállítást rendezte Kratochwill Mimi. Kiállítási katalógus. hn., 1976, Szolnoki Nyomda Vállalat-ny, 4 sztl. lev. Kiadói papírkötés. 1668816
15616
324
Books: Architecture, Art
Európai bútorok a XV-XVII. században. Szerk.: Batári Ferenc. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. Bp., 1976, Népművelési Propaganda Iroda. Harmadik, javított kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. 1671140
15617
324
Books: Architecture, Art
Barcsay Jenő festőművész gyűjteményes kiállítása. Kiállítási katalógus. Bp., 1966, Ernst Múzeum, (Egyetemi Nyomda.) Kiadói papírkötés, javított kötéssel. 1670859
15618
324
2200
Books: Architecture, Art
Dengyel Tibor festőművész kiállítása. Bp., 1997, Budapest Galéria. Kiadói papírkötés. A művész, Dengyel Tibor (1913-2000) dedikációjával, és személyes jellegű soraival egy volt osztálytársának. 1666976
15619
324
Books: Architecture, Art
Cs. Gergely Gizella-Haáz Sándor: Udvarhelyi varrottasok. Szentimrei Judit előszavával. Bukarest, 1977, Kriterion, 31 p.+57 t. Kiadói félvászon mappában, kopottas mappával, de egyébként jó állapotban. 1707878
15620
324
Books: Architecture, Art
Art Now vol. 1., Taschen poszterkönyv. Köln,1991 Taschen. Papírkötés, angol,német, és francia nyelven, 6 p. 1668788
15621
324
Books: Architecture, Art
Barcsay. A szentendrei mozaik. Barcsay Jenő festőművész kiállítása. Bp., 1970, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. 1671318
15622
324
Books: Architecture, Art
Cs. Kovács László szobrászművész kiállítása. Bp., 1979, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. 1668803
15623
324
Books: Architecture, Art
Kmetty János festőművész emlékkiállítása. Bp., 1977, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. 1668823
15624
324
Books: Architecture, Art
I. Nemzetközi Kisplasztikai Biennálé. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1971, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. 1670975
15625
324
Books: Architecture, Art
Magyar Képzőművészetek Szövetsége Keletmagyarországi Területi Szervezete jubileumi kiállítása. 1965-1975. Szerk.: Tiless Béla. Bp., 1975, DEÁSZ Nyomda-ny. Kiadói papírkötés. Megjelent 1200 példányban. 1670947
15626
324
Books: Architecture, Art
Hét holland művész. Műcsarnok. Budapest 1977. március 11. - április 4. A kiállítás anyagát és a katalógust Hnneke de Man, Gij van Tuyl (Amszterdam) és Néray Katalin (Budapest) állította össze. Bp., 1977, OKISZ Labor Nyomda. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft