2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Kner Izidor: Kner Izidor Agyafurt alakjai. Csicseri Bors (Ágai Adolf), Molnár Jenő előszavával. Bér Dezső, Garay Ákos, Geiger Richárd, Homicskó Athanáz, Kalivoda Kata, Mühlbeck Károly, Szigethy István, Vadász Miklós 253 eredeti rajzával. Gyoma, 1926, Kner Izidor, 367 p- Harmadik, tetemesen bővített kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, possessor bejegyzéssel, de belül jó állapotban.