cca 1898 Gebrüder Kob. Prag. Preis-Liste. Német nyelvű árjegyzék. Szöv... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/324/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~30/cca-1898-Gebruder-Kob-Prag-Preis-Liste-Nemet-nyelvu-arjegyzek-Szovegkozti-illusztraciok~II1802247
1802247
12710
324
Printed Materials
Leírás: cca 1898 Gebrüder Kob. Prag. Preis-Liste. Német nyelvű árjegyzék. Szövegközti illusztrációkkal. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos, borítóval, laza, kissé sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
: vörös_iván