cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) pecséttel jelzett vintage fotóművész... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/324/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Foto~21/cca-1933-Kinszki-Imre-1901-1945-pecsettel-jelzett-vintage-fotomuveszeti-alkotasa-16-5x11-5-c~II1446986
1446986
12031
324
110000
Photo
Kikiáltási ár:
110 000 Ft 291,78 EUR , 314,29 USD
Leírás: cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása, 16,5x11,5 cm
: tóth_levente