Fotózással kapcsolatos szakirodalom

Tételek száma: 17

Fényképészeti kézikönyv. Kiadja: Neue Photographische Gesellschaft A.-G. (NPG.) Bp., é.n., Löbl-ny. Kiadói papírkötés, a gerince sérült, borítója kissé foltos.  A borítón Pejtsik Károly Fotó üzletének reklámjával, az elülső borító hátán beragasztott címkéjével.
12356.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1933 Hatschek és Farkas fotó-, optikai és rádiószaküzlet 71. képekkel illusztrált katalógusa. A borító illusztrációja Bortnyik Sándor (1893-1976) munkája. Bp.,1933, Tolnai-ny., 94+2 p. Kiadói papírkötés, gyűrött borítóval.
12357.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
1937 Hatschek és Farkas fotó, amatőrmozi, optikai és rádiószaküzlet, foto-mozilaboratórium. 78. képekkel illusztrált téli árjegyzéke. 1937-1938. A borító illusztrációja Bortnyik Sándor (1893-1976) munkája. Bp.,1937, Tolnai-ny.,19+12 p. Kiadói papírkötés.
12358.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Raffay Anna-Papp János: Fény-árnyék a keskenyfilmben. Filmsorozat I., Bp., 1972, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.
12359.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kern és Társa. Fotóárjegyzék. Bp.,é.n., Tolnai-ny., 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón apró gyűrődésekkel.
12360.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1941 Wanaus Károly értesítő. 1941 ősz-tél. Bp., 1941, Máté Ernő-ny., 14+2 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé szakadt borítóval.
12361.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1939 Chmura Foto 1939-1940. Árjegyzék. Bp.,1939, Athenaeum, 23 p. Kiadói papírkötés.
12362.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
12363.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1938 Hatschek és Farkas fotó, amatőrmozi, optikai és rádiószaküzlet, foto-mozilaboratórium. 81. képekkel illusztrált téli árjegyzéke. A borító Irsai István (Peszach Ir-Sai,1896-1968) munkája. Bp.,1938, Tolnai-ny.,26+14 p. Kiadói papírkötés.
12364.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1937 Chmura Foto 1937-1938. Árjegyzék. Bp.,1937, Athenaeum, 79 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, de egyébként jó állapotban.
12365.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1936 Chmura Foto 1936-1937. Árjegyzék. Bp.,1936, Athenaeum, 78 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban
12366.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1936 Hatschek és Farkas fotó, amatőrmozi, optikai és rádiószaküzlet, foto-mozilaboratórium. 75.. képekkel illusztrált katalógusa. Bp.,1936, Tolnai-ny., 95+16+16 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, javított gerinccel.
12367.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft