Militária

Tételek száma: 51

1814. Kis Fém Hadseregkereszt (Ágyúkereszt) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Habsburg Monarchy 1814. Small Metal Army Cross (Cannon Cross) Br decoration without ribbon C:XF NMK 76.
31547.

1814. "Kis Fém Hadseregkereszt (Ágyúkereszt)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Habsburg Monarchy 1814. "Small Metal Army Cross (Cannon Cross)" Br decoration without ribbon C:XF NMK 76.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
18
1873. Hadiérem Br katonai érdemérem mellszalag nélkül T:2 Hungary 1873. Military medal Br medal without ribbon C:XF  NMK.: 231.
31548.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem mellszalag nélkül T:2 Hungary 1873. "Military medal" Br medal without ribbon C:XF NMK.: 231.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
1890. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, eredeti, sérült tokban, tok belsejében Zimbler Wien VII gyártói jelzéssel T:1- Hungary 1890. Medal for Military Merit (Signum Laudis) gold plated Br decoration with ribbon, in original but damaged case, with Zimbler Wien VII mark in case C:AU NMK 245.
31549.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, eredeti, sérült tokban, tok belsejében "Zimbler Wien VII" gyártói jelzéssel T:1- Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon, in original but damaged case, with "Zimbler Wien VII" mark in case C:AU NMK 245.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1900. Ferenc József-rend középkeresztjének csillaga zománcozott, jelzett Ag csillag, rajta jelzetlen Au rendi jelvény. Hátoldalán VM (Vinc. Mayers Söhne, Wien) gyártói beütés, a kitűzőtűn két A jelzés, valamint Ag finomságjelzés a csillag alsó ágán. A rendi jelvényen cserélt korona valamint több ponton javított zománcozás. (80mm) T:2,2- R! Hungary 1900. Order of Franz Joseph, Star of the Commanderss Cross enamelled and hallmarked Ag star with unmarked Au eagle in center. VM (Vinc. Mayers Söhne, Wien) makers mark on reverse, double A mark on pin, and silver mark on lower star. The crown of the center insignia is not the original and the enamell is repaired in several places. (80mm) C:XF,VF RARE! NMK 188.c
31550.

1900. "Ferenc József-rend középkeresztjének csillaga" zománcozott, jelzett Ag csillag, rajta jelzetlen Au rendi jelvény. Hátoldalán "VM (Vinc. Mayer's Söhne, Wien)" gyártói beütés, a kitűzőtűn két "A" jelzés, valamint Ag finomságjelzés a csillag alsó ágán. A rendi jelvényen cserélt korona valamint több ponton javított zománcozás. (80mm) T:2,2- R! Hungary 1900. "Order of Franz Joseph, Star of the Commanders's Cross" enamelled and hallmarked Ag star with unmarked Au eagle in center. "VM (Vinc. Mayer's Söhne, Wien)" makers mark on reverse, double "A" mark on pin, and silver mark on lower star. The crown of the center insignia is not the original and the enamell is repaired in several places. (80mm) C:XF,VF RARE! NMK 188.c

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
I. Világháborús (?) alakulatjelző felvarró 39-es számmal (18x28mm) T:2 patina
31551.

I. Világháborús (?) alakulatjelző felvarró "39"-es számmal (18x28mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
1908. Cs. és Kir. báró Drathschmidt nevét viselő 101. gyalogezred - Emlékül az ezred 25 éves fennállásának / 1883-1908 réz emlékérem mellszalagon, rajta J. ZIMBLER WIEN VII gyártói jelzéssel (30x43mm) T:2 Hungary 1908. 25th Anniversary of the 101st Infantry Regiment / 1883-1908 copper commemorative medal on ribbon with J. ZIMBLER WIEN VII makers mark (30x43mm) C:XF
31552.

1908. "Cs. és Kir. báró Drathschmidt nevét viselő 101. gyalogezred - Emlékül az ezred 25 éves fennállásának / 1883-1908" réz emlékérem mellszalagon, rajta "J. ZIMBLER WIEN VII" gyártói jelzéssel (30x43mm) T:2 Hungary 1908. "25th Anniversary of the 101st Infantry Regiment / 1883-1908" copper commemorative medal on ribbon with "J. ZIMBLER WIEN VII" makers mark (30x43mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9
1916. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, uralkodói portré eltér T:2 Hungary 1916. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis) gold plated Br decoration with ribbon, the portrairt of the emperor is different C:XF NMK 246.
31553.

1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, uralkodói portré eltér T:2 Hungary 1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis) " gold plated Br decoration with ribbon, the portrairt of the emperor is different C:XF NMK 246.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
9
1916. Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvény hadidíszítménnyel kitüntetés adományozó oklevele Ferenc Salvator főherceg facsimile aláírásával, bekeretezve. A kereten kisebb sérülésekkel (~54x47cm). Hungary 1916. Awarding warrant of the Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration decoration with facsimile sign of Duke Franz Salvator in wooden frame. Some parts of the frame are slightly damaged (~54x47cm) .
31554.

1916. "Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvény hadidíszítménnyel" kitüntetés adományozó oklevele Ferenc Salvator főherceg facsimile aláírásával, bekeretezve. A kereten kisebb sérülésekkel (~54x47cm). Hungary 1916. Awarding warrant of the "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" decoration with facsimile sign of Duke Franz Salvator in wooden frame. Some parts of the frame are slightly damaged (~54x47cm) .

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. Roham Csapat - Sturm Truppe Zn sapkajelvény ARKANZAS BP gyártói jelzéssel (42x33mm) T:2  Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. Roham Csapat - Sturm Truppe Zn cap badge with ARKANZAS BP makers mark (42x33mm) C:XF
31555.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. "Roham Csapat - Sturm Truppe" Zn sapkajelvény "ARKANZAS BP" gyártói jelzéssel (42x33mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. "Roham Csapat - Sturm Truppe" Zn cap badge with "ARKANZAS BP" makers mark (42x33mm) C:XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
18
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. 55. Gyalogos Hadosztály fém sapkajelvény (37x23mm) T:2  Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. 55th Infantry Division metal cap badge (37x32mm) C:XF
31556.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. "55. Gyalogos Hadosztály" fém sapkajelvény (37x23mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. "55th Infantry Division" metal cap badge (37x32mm) C:XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Isten segítsen tovább Ferenc Józsefet ábrázoló Br sapkajelvény (30x27mm) T:2 hátlapon patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. Gott Helfe Weiter 18. August 1915 Br cap badge with the portrait of Franz Joseph (30x27mm) C:XF patina on reverse
31557.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Isten segítsen tovább" Ferenc Józsefet ábrázoló Br sapkajelvény (30x27mm) T:2 hátlapon patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Gott Helfe Weiter 18. August 1915" Br cap badge with the portrait of Franz Joseph (30x27mm) C:XF patina on reverse

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Tiroler Landesschützen - Weltkrieg 1914-1916 (Tiroli Népfelkelés) Zn sapkajelvény T:2  Austro-Hungarian Monarchy 1916. Tiroler Landesschützen - Weltkrieg 1914-1916 (Tyrolean Irregulars) Zn cap badge C:XF
31558.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Tiroler Landesschützen - Weltkrieg 1914-1916 (Tiroli Népfelkelés)" Zn sapkajelvény T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Tiroler Landesschützen - Weltkrieg 1914-1916 (Tyrolean Irregulars)" Zn cap badge C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft