Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 160

Asszonyi Tamás (1942-) 1969. Nőalak Br plakett, peremen AT-NAK AT (~105mm) T:2
30516.

Asszonyi Tamás (1942-) 1969. Nőalak Br plakett, peremen "AT-NAK AT" (~105mm) T:2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11
Asszonyi Tamás (1942-) 1973. MÉE IV. Vándorgyűlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma Ag emlékérem (25g/0.800/42,5mm) T:1- patina Adamo BP6
30517.

Asszonyi Tamás (1942-) 1973. "MÉE IV. Vándorgyűlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma" Ag emlékérem (25g/0.800/42,5mm) T:1- patina Adamo BP6

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) DN LVDI PRO PATRIA Br alapon jelzetlen Ag labdarúgó emlékérem (39x39mm) T:2,2-
30518.

Berán Lajos (1882-1943) DN "LVDI PRO PATRIA" Br alapon jelzetlen Ag labdarúgó emlékérem (39x39mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Országos Testnevelési Tanács Br emlékérem (60mm) T:2
30519.

Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" Br emlékérem (60mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1929. Magyar Királyi Földmívelésügyi Minister kétoldalas, ezüstözött, peremén jelzett Br emlékérem T:2 kopott ezüstözés
30520.

Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Magyar Királyi Földmívelésügyi Minister" kétoldalas, ezüstözött, peremén jelzett Br emlékérem T:2 kopott ezüstözés

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1936. Magyar Reformátusok Kálvin Institúciójának 400 éves emlékezetére Br emlékérem (40mm) T:2  Hungary 1936. 400th anniversary of Calvins Institutes, issued by the Hungarian Calvinist Community Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (40mm) C:XF
30521.

Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Magyar Reformátusok Kálvin Institúciójának 400 éves emlékezetére" Br emlékérem (40mm) T:2 Hungary 1936. "400th anniversary of Calvin's Institutes, issued by the Hungarian Calvinist Community" Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (40mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1938. Debreceni Collegium 1538-1938 / Orando et Laborando Br emlékérem (40mm) T:2 kis patina
30522.

Berán Lajos (1882-1943) 1938. "Debreceni Collegium 1538-1938 / Orando et Laborando" Br emlékérem (40mm) T:2 kis patina

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
30523.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bogár Lívia (1957-) 1987. MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem jelzett Ag emlékérem (3,63g/0.835/15mm) T:1- Adamo HB4a
30524.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bognár György (1944-) 1984. MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly (2xklf) ezüstpatinázott és Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30525.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" (2xklf) ezüstpatinázott és Br emlékérem (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bognár György (1944-) 1991. II, János Pál pápa látogatása - Esztergom aranyozott Br emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (65mm) T:PP ujjlenyomatos
30526.

Bognár György (1944-) 1991. "II, János Pál pápa látogatása - Esztergom" aranyozott Br emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (65mm) T:PP ujjlenyomatos

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Budapest aranyozott fém emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (65mm) T:PP
30527.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" aranyozott fém emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (65mm) T:PP

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft