Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 23

Amerikai Egyesült Államok 1972. Postmasters of America - Emlékkiadás / Mt. McKinley Nemzeti Park jelzett Ag emlékérem (25,32g/0.925/38,5mm) T:PP  USA 1972. Postmasters of America - Commemorative issue / Mt. McKinley National Park hallmarked Ag commemorative medal (25,32g/0.925/38,5mm) C:PP
31508.

Amerikai Egyesült Államok 1972. "Postmasters of America - Emlékkiadás / Mt. McKinley Nemzeti Park" jelzett Ag emlékérem (25,32g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1972. "Postmasters of America - Commemorative issue / Mt. McKinley National Park" hallmarked Ag commemorative medal (25,32g/0.925/38,5mm) C:PP

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ausztria 1744. Prága visszafoglalása Br emlékérem (40mm) T:3 ph. Austria 1744. Recapture of Prague Br commemorative medallion (40mm) C:F edge error
31509.

Ausztria 1744. "Prága visszafoglalása" Br emlékérem (40mm) T:3 ph. Austria 1744. "Recapture of Prague" Br commemorative medallion (40mm) C:F edge error

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ausztria 1873. Ferenc József / Rotunda - Világkiállítás Bécs 1873 kétoldalas Br medál füllel (34mm). Szign.: A.S (Anton Scharff) T:1-,2  Austria 1873. FRANZ JOSEF I KAISER V. OESTERREICH KOENIG V UNG. KOENIG V. BOHEM. ETC. / DIE ROTUNDE WELTAUSSTELLUNG WIEN 1873 double-sided Br commemorative medallion (34mm). Sign.: A.S (Anton Scharff) C:AU,XF
31510.

Ausztria 1873. "Ferenc József / Rotunda - Világkiállítás Bécs 1873" kétoldalas Br medál füllel (34mm). Szign.: A.S (Anton Scharff) T:1-,2 Austria 1873. "FRANZ JOSEF I KAISER V. OESTERREICH KOENIG V UNG. KOENIG V. BOHEM. ETC. / DIE ROTUNDE WELTAUSSTELLUNG WIEN 1873" double-sided Br commemorative medallion (34mm). Sign.: A.S (Anton Scharff) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
31511.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ausztria 1915. Ferenc József Br plakett. Szign.: Franz Stiasny (65x56,5mm) T:1-,2 Austria 1915. Franz Joseph Br plaque. Sign.: Franz Stiasny (65x56,5mm) C:AU,XF
31512.

Ausztria 1915. "Ferenc József" Br plakett. Szign.: Franz Stiasny (65x56,5mm) T:1-,2 Austria 1915. "Franz Joseph" Br plaque. Sign.: Franz Stiasny (65x56,5mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
31513.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria DN W.A. Mozart 1756-1791 egyoldalas Br plakett. Szign.: A. Hartig (74mm) T:1 Austria ND W.A. Mozart 1756-1791 one-sided Br plaque Sign.: A. Hartig (74mm) C:UNC
31514.

Ausztria DN "W.A. Mozart 1756-1791" egyoldalas Br plakett. Szign.: A. Hartig (74mm) T:1 Austria ND "W.A. Mozart 1756-1791" one-sided Br plaque Sign.: A. Hartig (74mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Bulgária 1988. Szovjet-bolgár közös űrrepülés ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:2 (eredetileg PP) Bulgaria 1988. Soviet-Bulgarian Space Flight silver plated metal commemorative medal (39mm) C:XF (originally PP)
31515.

Bulgária 1988. "Szovjet-bolgár közös űrrepülés" ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:2 (eredetileg PP) Bulgaria 1988. "Soviet-Bulgarian Space Flight" silver plated metal commemorative medal (39mm) C:XF (originally PP)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Franciaország DN VA FILLE DE DIEV JE TE SERAI A AIDE VA kétoldalas Br plakett, peremen fémjel. Szign.: M. Delannoy (80mm) T:1-
31516.

Franciaország DN "VA FILLE DE DIEV JE TE SERAI A AIDE VA" kétoldalas Br plakett, peremen fémjel. Szign.: M. Delannoy (80mm) T:1-

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Franciaország DN MAGISTRIS CAELATORIBUS GLORIA IN AETERNUM kétoldalas Br plakett Szign.: A. Lechurel (49x67mm) T:1-
31517.

Franciaország DN "MAGISTRIS CAELATORIBUS GLORIA IN AETERNUM" kétoldalas Br plakett Szign.: A. Lechurel (49x67mm) T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Franciaország DN XV. Lajos koronázása koronázási zseton réz másolata (27mm) T:2- France ND Coronation of Louis XV brass copy of coronation jeton (27mm) C:VF
31518.

Franciaország DN "XV. Lajos koronázása" koronázási zseton réz másolata (27mm) T:2- France ND "Coronation of Louis XV" brass copy of coronation jeton (27mm) C:VF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jugoszlávia 1973. Tito Ag emlékérem (7,97g/0.925/28mm) T:2 (PP) Yugoslavia 1973. Tito Ag medallion (7,97g/0.925/28mm) C:XF (PP)
31519.

Jugoszlávia 1973. "Tito" Ag emlékérem (7,97g/0.925/28mm) T:2 (PP) Yugoslavia 1973. "Tito" Ag medallion (7,97g/0.925/28mm) C:XF (PP)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft