3db klf jelvény, közte "Magyar Kajak-Kenu Szövetség" aranyozott gomblyukjelvénye; valamint valószínűleg sportéremhez tartozó jelzett Ag dísz, vízszintes tűvel (Br.:9,26g/0.800) T:2