Könyvek: Vallás

Tételek száma: 66

Szent Biblia, vagy Az Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. Némelly fordításbeli változásokkal és rövid magyarázatokkal kiadatott N. Váradon. 1660. esztendőben. Most pedig a N. Váradi kiadásnak követésével, nyomtattatott.+A Mi Urunk Jésus Kristusnak Új Testamentoma, mellyben befoglaltatnak az évangyélisták könyveik, az apostolok tselekedeteik és leveleik, a Szent János látásával egyben. Pestenn, 1805. Trattner Mátyás, 1 t. (Karacs Ferenc metszette rézmetszetű díszcímlap) + 783 [helyesen 733]+[1]+[2]+243 [1] p. Korabeli bordázott gerincű egészbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, kopott, foltos borítóval, tulajdonosi név bélyegzővel, de belül jó állapotban.  A mű az 1660-ban megjelent, ,,Váradi Biblia néven közismert bibliakiadás második kiadása.
16057.

Szent Biblia, vagy Az Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. Némelly fordításbeli változásokkal és rövid magyarázatokkal kiadatott N. Váradon. 1660. esztendőben. Most pedig a N. Váradi kiadásnak követésével, nyomtattatott.+A' Mi Urunk Jésus Kristusnak Új Testamentoma, mellyben befoglaltatnak az évangyélisták' könyveik, az apostolok' tselekedeteik és leveleik, a' Szent János' látásával egyben. Pestenn, 1805. Trattner Mátyás, 1 t. (Karacs Ferenc metszette rézmetszetű díszcímlap) + 783 [helyesen 733]+[1]+[2]+243 [1] p. Korabeli bordázott gerincű egészbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, kopott, foltos borítóval, tulajdonosi név bélyegzővel, de belül jó állapotban. A mű az 1660-ban megjelent, ,,Váradi Biblia" néven közismert bibliakiadás második kiadása.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Hübner János: Száz és négy válogatott Biblia-béli históriák. Debrecen, 1792. Restaurált címlappal, kissé megviselt bőrkötésben.
16058.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Hübner jános: Száz és négy válogatott Bibliabeli Historiák a mellyeket az Ó és Új Testamentumi Szent írásokból a gyengéknek kedvekért öszve szedett. Buda, 1809, Landerer Anna, XI-XVI+464 p. Átkötött modern papírkötés, a címlap sérült, a hátoldalán firka, az 1/2. oldal lapja sérült, hiányos, az utolsó lapon kis lyuk, kissé foltos, hiányos, körbevágott.
16059.

Hübner jános: Száz és négy válogatott Bibliabeli Historiák a' mellyeket az Ó és Új Testamentumi Szent írásokból a' gyengéknek kedvekért öszve szedett. Buda, 1809, Landerer Anna, XI-XVI+464 p. Átkötött modern papírkötés, a címlap sérült, a hátoldalán firka, az 1/2. oldal lapja sérült, hiányos, az utolsó lapon kis lyuk, kissé foltos, hiányos, körbevágott.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16060.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16061.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
16062.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
16063.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16064.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ivánka Sámuel: Karénektár... Sárospatak, 1864. Forster. R. 207p. Korabeli félbőr kötésben, néhány lapon ceruzás firkák.
16065.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16066.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
16067.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Christliches Gesangbuch zur öffentlichen und häuslichen Gottesverehrung. Für die evangelischen Gemeinde zu Bielitz in Schlesien und zu Biala in Ostgallizien. Brünn, 1805, Franz Karl Siedler. Kissé kopott bőrkötésben, jó állapotban.
16068.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft