15035.
323. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Vághidi Ferenc: Páris és környéke. Cserépfalvi útikönyvek. Bp.,[1939], Cserépfalvi, Klein J.-ny.,139+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső szennylapon Párizs térképpel, jó állapotban.