15029.
323. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bács-Bodrog Vármegye II. Töredék kötet. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság, 4+616 p.+2 t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borítója foltos, a gerince javított, pár lap fotlos.