15584.
323. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 800 Ft
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, a karton-tok szakadt, sérült, egyébként jó állapotban.