15562.
323. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Mangold Lajos: A magyarok oknyomozó történelme. A középiskolák VIII. osztálya számára. Történeti térképekkel. Bp., 1907., Franklin, 374 p.+2 térkép. Korabeli kopottas félvászonkötés, kissé foltos lapélekkel, 3 térkép hiányzik, de belül alapvetően jó állapotban.