15604.
323. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
3 600 Ft
Katalog der Gemälde. Miniaturen, Pastelle, Eingerahmten Zeichnungen U.S.W. im Reichsmuseum zu Amsterdam. Amsterdam, 1920, Roeloffzen-Hübner & Van Santen. Fekete-fehér fotókkal, művészek szignóival, német nyelven Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen, kissé foltos borítóval. / Linen-binding, with little bit spotty cover, and little bit damaged spine, in German language.