Bulletin du Musée Hongrois des Beaux-Arts. N. 22. Katona Imre: La Prédication de Saint Jean-Baptiste de Bruegel. Bp.,1963, ny.n., 41-69+145-168 p. Francia és magyar nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző, Katona Imre (1927-) művészettörténész dedikációjával.
Filmkatalógus a politikai munkában felhasználható filmekről. Bp.,1981, Kossuth. Kiadói papírkötés. Ferenczy Zsolt filmrendező névjegykártyájával, a kártya két oldala jegyzetelt.
Pirk János festőművész kiállítása. Kiállítási katalógus. Szentendre, 1973, Művész Galéria. Kiadói papírkötés. A művész, Pirk János (1903-1989) által dedikált.
Magyar reneszánsz. Összeállította: Dékány András. Bp.,1940, Renaissance. Kiadói kartonált papírkötés, az eredeti papír védőborító első részét a címlap elé ragasztották. Mátyás király születésének 500-ik évfordulójának emlékére.
Lyka Károly: A művészetek története. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis nyomódással a gerincen.