Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 173
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1778777
15634
323
Books: Architecture, Art
Nékám Lívia: Meisseni porcelán. A Budapesti Iparművészeti Múzeum Gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban. 1779374
15635
323
Books: Architecture, Art
Magyar-Francia Galéria prospektusa. Bp., é.n., Pauker Nyomda. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötés. 1779290
15636
323
Books: Architecture, Art
Eugenio Garin: Reneszánsz és műveltség. Fordította: Körber Ágnes. Bp.,1988, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1697748
15637
323
Books: Architecture, Art
A Művészet Kiskönyvtára sorozat kb. 135 kötete, benne külföldi művészekről szóló kiadványokkal, többségében jó állapotban. 1780775
15638
323
Books: Architecture, Art
[Salomon] Reinach: A művészet kis tükre. Fordította és részben átdolgozta Zádor Anna. Bp., 1943, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés, a borítóra egy képet ragasztottak. 1779323
15639
323
Books: Architecture, Art
Giorgio Vasari: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. I-II. kötet. Válogatta, az előszót és az életrajzi bevezetőket írta Vayer Lajos. Fordította: Zsámboki Zoltán. Pro Memoria. Bp., 1983, Európa. Kiadói papírkötés. 1779357
15640
323
Books: Architecture, Art
Emma Micheletti: Firenzei Múzeumok. Fordította: Dobos Éva. Bp., 1995, Elek és Társa. Kiadói kartonált papírkötés. 1779308
15641
323
Books: Architecture, Art
Michael Levey: A festészet rövid története. Giotto-Cézanne. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. 1790013
15642
323
Books: Architecture, Art
1966-1967 BÁV 15. és 17. sz. művészeti képaukciója. Katalógus. Bp., Fővárosi Nyomda. Kiadói papírkötésben. Megjelentek 1500 példányban. 1789282
15643
323
Books: Architecture, Art
Angelica Ralphstone: A világ 101 csodája. Építészet. Bp., Inkvizitor kiadó. Rengeteg illusztrációval 1789322
15644
323
Books: Architecture, Art
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n. [1913], Pesti Napló, Stephaneum nyomása. Kiadói díszített egészvászon kötésben, számos fekete-fehér, illetve színes képpel, Egy előzéklap elvált, egyébként jó állapotban 1741146
15645
323
2200
Books: Architecture, Art
Major Máté: Építészettörténet 1-2. kötet. Bp., 1954-1955, Építésügyi-Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft