Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 173

15598.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dr. Kotsis István: Lakóépületek tervezése. Bp.,1937, M. Kir. József Műegyetem Épülettervezési tanszéke, 253 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval.  Dr. Kotsis István (1890-1980) Ybl-díjas magyar építész, építészettörténész, egyetemi tanár előadásainak gépelt egyetemi jegyzete, egészoldalas kézzel rajzolt ábrákkal.
15599.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15600.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Hevesy Iván: A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete. 44 képpel. Gyoma, 1922. Kner Izidor. 115 p. Kiadói kartonált papírkötésben, kis sérüléssel a gerincen, kissé sérült fűzéssel, volt könyvtári példány. Kozma Lajos könyvdíszeivel. Számos illusztrációval.
15601.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Hevesy Iván: Az impresszionizmus művészete. 45 képpel. Gyoma, 1922, Kner, 103 p. Kiadói, Kozma Lajos által illusztrált kartonált papírkötésben, kis sérüléssel a gerincen, kissé foltos borítóval, volt könyvtári példány. Kozma Lajos könyvdíszeivel. Számos illusztrációval.
15602.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15603.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Katalog der Gemälde. Miniaturen, Pastelle, Eingerahmten Zeichnungen U.S.W. im Reichsmuseum zu Amsterdam. Amsterdam, 1920, Roeloffzen-Hübner & Van Santen. Fekete-fehér fotókkal, művészek szignóival, német nyelven Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen, kissé foltos borítóval. / Linen-binding, with little bit spotty cover, and little bit damaged spine, in German language.
15604.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Fischer, Ludwig Hans: Die Technik der Aquarell-Malerei. Wien, 1898, Carl Gerolds Sohn. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban / half linen binding, little damaged condition
15605.

Fischer, Ludwig Hans: Die Technik der Aquarell-Malerei. Wien, 1898, Carl Gerold's Sohn. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban / half linen binding, little damaged condition

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. D. Joseph: Geschichte der Baukunst vom altertum bis zur neuzeit. 1-3/1-3/2. kötet.(Négy kötetben.) Leipzig,én.,A. Schumanns Verlag. Harmadik kiadás. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,a gerinceken kisebb sérüléssel.
15606.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Schmidt, Robert: Das Glas. Handbücher der Staatlichen Museen zu Berlin. Berlin und Leipzig, 1922, Vereinigung Wissenschaftlicher Verleger Walter de Gruyter & Co. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban / paperback, little damaged condition
15607.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15608.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Bogyay Tamás: A jáki apátsági templom és Szent Jakab-kápolna. (Művészett9rténeti összefoglalás és vezető a két templom megtekintéséhez.) Dunántúli Szemle Könyvei 220. Szombathely,(1943), Marineum Könyvnyomda Rt., 106+6 p. Számos szövegközti képpel, ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
15609.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft