Órák Tételek száma: 56
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1794897
11319
323
Watches
2004 Marvel Spiderman ébresztőóra 1791197
11320
323
Watches
Vegyes óra tétel, 18 db, vegyes állapotban 1691278
11321
323
15000
Watches
Tommy Hifiger quartz karóra új állapotban, eredeti dobozában 1759523
11322
323
30000
Watches
XIX. sz.: Felesütős falióra, ingás szerkezettel. Jó esztétikai állapotban, javításra szorul. Üvegek épek, számlap enyhén korrodált. 75 cm 1791067
11323
323
Watches
Casio karóra naptárral, vízálló (100 m-ig), működik, saját dobozában 1795612
11324
323
Watches
Modern quartz asztali óra elemmel. Működő állapotban 14x13 cm 1792694
11325
323
Watches
Radio Zemanek Electro Boy retró osztrák elektromos asztali óra, működik, 18×13 cm 1246739
11326
323
22000
Watches
Timex karóra, több funkciós, jelzett, jótállási jeggyel, eredeti dobozában, bőr szíjjal, működik Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft