Márffy jelzéssel: Fenyőerdő. Olaj, farost, keretben, 50×70 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/323/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Marffy-jelzessel-Fenyoerdo-Olaj-farost-keretben-50C39770-cm~II1763901
1763901
10169
323
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,24 EUR , 47,06 USD
Leírás: Márffy jelzéssel: Fenyőerdő. Olaj, farost, keretben, 50×70 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: