Festmények és grafikák Tételek száma: 401
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1763718
10194
323
Négely jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 70×63 cm 1726543
10195
323
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 47×37 cm 1732029
10196
323
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Aktok, pasztell, karton, jelzett, 65×33 cm 1751849
10197
323
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Aktok, olaj, karton, jelzés nélkül, fa keretben, 65×11 cm 1713125
10198
323
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Erdőben, pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 44×46 cm 1651648
10199
323
Cs. Németh Miklós (1934-2012): A Galaktika sorozatból, olaj, farost, hátulján feliratozva, 41×41 cm 1746036
10200
323
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Pasztell, karton, jelzett, 43×24 cm 1792143
10201
323
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, tempera, karton, jelzés nélkül, paszpartuban, fa keretben, 49×35,5 cm 1759732
10202
323
Nyilasy jelzéssel: Kislány portré, olaj, karton, keretben, 60×42 cm 1791325
10203
323
Orbán jelzéssel: Ülő akt. Olaj, farost, 60×40 cm 1770521
10204
323
Orosz István (1941-1999): Olvasó fiú, Akvarell, papír, Jelzett. 28x13 cm 927100
10205
323
Orosz István (1951-): Vármegyebál. Nyomat, papír, jelzett, sérült, 42×57 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft