Festmények és grafikák Tételek száma: 401
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1791264
10182
323
Molnár jelzéssel: Pihenő. Akvarell, karton, üvegezett keretben, 12×8,5 cm 1757358
10183
323
Molnár Dénes (1947-2000): Marosváráshely - Neumarkt - Târgu-Mureş, 7 db fametszet, papír, jelzett, sorszámozott mappába rendezve (26/200/S), 26×18 cm 1787538
10184
323
Molnár C. Pál (1894-1981): Ölelkezés. Fametszet, papír, kartonra ragasztva, utólagos jelzéssel, 22x10,5 cm 1789771
10185
323
Molnár C. Pál (1894-1981): Róma. Fametszet, papír, utólag jelzett, 9×13 cm 1775736
10186
323
Molnár C. Pál (1894-1981): Antik életkép, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 11,5×9 cm 1777704
10187
323
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony. Ofszet, papír, 30x21 cm 1770514
10188
323
Molnár István (1933-2010) Cím nélkül. Linómetszet, papír. Jelzett, sorszámozott. 1/4. 20x12 cm 1742103
10189
323
14000
M.Sz. jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon-karton, keretben, 15×19 cm 1515666
10190
323
100000
Munkácsy Mihály (1844-1900): Ostende I-II (kétoldalas). Ceruza, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 25×34 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
1790663
10191
323
Nagy jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír, 30×21 cm 1789713
10192
323
Nagy László (1925-1978): Szécsi Margit. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 18×12 cm 1792132
10193
323
Nagy Zoltán (1916-1987): Utca részlet. Rézkarc, karton, jelzett, 24×28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft