Bolhapiac Tételek száma: 403
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1779531
11443
323
Flea Market
1770178
11444
323
Flea Market
Bőr és fém részekből álló képkeret és kis női pénztárca 1770038
11445
323
Flea Market
BÁV cigaretta + Szikra és Skála gyufa 1770050
11446
323
Flea Market
Levi's márkájú használatlan bőr pénztárca, eredeti dobozában, újszerű állapotban 1662005
11447
323
3400
Flea Market
Morellato nemesacél férfi karkötő, jó állapotban 1791064
11448
323
Flea Market
Hortobágy, nyomat aranyfólián, jelzett, üvegezett fa keretben, 4×6 cm 1790149
11449
323
Flea Market
Tűfilc készlet eredeti dobozban, leírással 1790725
11450
323
Flea Market
1791023
11451
323
Flea Market
Régi mini vasaló, 8,5×10 cm 1790644
11452
323
Flea Market
Régi HAWE zseblámpa, elemmel, működőképes állapotban, 10×6×2,5 cm 1791222
11453
323
Flea Market
Sárkányölő Szent György, bronz falikép, fa alapon, 21×13,5 cm 1790159
11454
323
Flea Market
Klf mértékegységeket átváltó tolómérő Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft