Bolhapiac Tételek száma: 403
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1743425
11467
323
Flea Market
Berndorf fogpiszkálótartó párban, jelzett alpakka, 9×3 cm (2×) 1792528
11468
323
Flea Market
Fa és fém elemekből álló borsdaráló, m: 10,5 cm 1793718
11469
323
Flea Market
Dekoratív gyöngy nyaklánc, h: 40 cm 1760542
11470
323
Flea Market
Régi tükrös púdertartó és szemüvegtartó, 9x10 cm és 15x6 cm 1714151
11471
323
Flea Market
"Phőnix Életbiztosító Társaság" bőr tárcája, "Életbiztosítási Kötvények" felirattal, kopott feliratozással 1793470
11472
323
Flea Market
Pirola Solingen borotva, saját tokjában 1795040
11473
323
Flea Market
Sopron bronz plakett, jelzés nélkül, fa talapzaton, plakett, 7,5x6 cm, fa: 15x9 cm 1793848
11474
323
Flea Market
1 doboz Kossuth és 1 doboz Harmónia cigaretta 1794916
11475
323
Flea Market
Rubik Sziget reklámos Rubik kocka 1795619
11476
323
Flea Market
1795617
11477
323
Flea Market
1795621
11478
323
Flea Market
Antik hatású asztali nagyító, papírvágó, toll, saját dobozában Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft