Militária

Tételek száma: 20

1873. Hadiérem Br katonai érdemérem mellszalag nélkül  + 1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- patina
31028.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem mellszalag nélkül + 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
1867-1913. Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya kitüntetés, a medalion ezüstözött, mellszalaggal T:2  Hungary 1867-1913. Distinction for 12 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class decoration with ribbon, the medalion is silver plated C:XF NMK 153.
31029.

1867-1913. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya" kitüntetés, a medalion ezüstözött, mellszalaggal T:2 Hungary 1867-1913. "Distinction for 12 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class" decoration with ribbon, the medalion is silver plated C:XF NMK 153.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára Br kitüntetés a polgári alkalmazottak mellszalagjával T:2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Br decoration with the ribbon for civil state officials C:XF NMK 249.
31030.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés a polgári alkalmazottak mellszalagjával T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration with the ribbon for civil state officials C:XF NMK 249.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13
1914. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Leisek T:2 ph. Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 1st Class hallmarked Ag decoration without ribbon. Sign.: Leisek C:XF edge error NMK 129.
31031.

1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Leisek T:2 ph. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" hallmarked Ag decoration without ribbon. Sign.: Leisek C:XF edge error NMK 129.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
~1914-1918. Géppuskás övcsat?, réz (75x47mm) T:2 ~1914-1918. Machine gunner belt buckle?, copper (75x47mm) C:XF
31032.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalagon T:1-,2 NMK 295.
31033.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalagon T:1-,2 NMK 295.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
19
Osztrák-Magyar Monarchia / Német Birodalom 1916. I. Ferenc József és II. Vilmos aranyozott, zománcozott bronz patrióta jelvény (24mm) T:2,2- zománchiba  Austro-Hungarian Monarchy / German Empire 1916. Franz Joseph & Wilhelm II gilt, enamelled bronze patriotic badge (24mm) C:XF,VF enamel error
31034.

Osztrák-Magyar Monarchia / Német Birodalom 1916. "I. Ferenc József és II. Vilmos" aranyozott, zománcozott bronz patrióta jelvény (24mm) T:2,2- zománchiba Austro-Hungarian Monarchy / German Empire 1916. "Franz Joseph & Wilhelm II" gilt, enamelled bronze patriotic badge (24mm) C:XF,VF enamel error

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, BRONZ fémjel peremen T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 418.
31035.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, "BRONZ" fémjel peremen T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 418.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1938. Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc Br emlékérem mellszalag nélkül T:2 Hungary 1938. Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary bronze medal without ribbon C:XF NMK 427.
31036.

1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem mellszalag nélkül T:2 Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal without ribbon C:XF NMK 427.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
31037.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
~1930-1940. Fém levente felvarró (58x40mm) T:2
31038.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1950. Honvéd Sportversenyek fém emlékérem. Szign.: Jákfalvy (51mm) T:2
31039.

~1950. "Honvéd Sportversenyek" fém emlékérem. Szign.: Jákfalvy (51mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft