Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 54

30378.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Asszonyi Tamás (1942- ) DN Győr-Sopron Megyei Tanácsi Tervező Vállalat Br emlékérem dísztokban (86mm) T:2
30379.

Asszonyi Tamás (1942- ) DN "Győr-Sopron Megyei Tanácsi Tervező Vállalat" Br emlékérem dísztokban (86mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bartos Endre (1930-2006) 1986. MÉE Bajai Csoport - Baja mezővárosi kiváltságlevelének évfordulója Br emlékérem (42,5 mm) + Bognár György (1944-) 1987. Hungaria Eliberata 1683-1699 - Eger MÉE 1987 Br emlékérem (42,5mm) + Rajki László (1939-) 1989. Móricz Zsigmond Kör Szentendre Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30380.

Bartos Endre (1930-2006) 1986. "MÉE Bajai Csoport - Baja mezővárosi kiváltságlevelének évfordulója" Br emlékérem (42,5 mm) + Bognár György (1944-) 1987. "Hungaria Eliberata 1683-1699 - Eger MÉE 1987" Br emlékérem (42,5mm) + Rajki László (1939-) 1989. "Móricz Zsigmond Kör Szentendre" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Szövetkezeti Munkáért - Hangya / Isten-Haza-Család-Munka Br emlékérem (40mm) T:2
30381.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Szövetkezeti Munkáért - Hangya / Isten-Haza-Család-Munka" Br emlékérem (40mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
30382.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bogár Lívia (1957-) 1987. MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem jelzett Ag emlékérem (3,63g/0.835/15mm) T:1- fo. Adamo HB4a
30383.

Bogár Lívia (1957-) 1987. "MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem" jelzett Ag emlékérem (3,63g/0.835/15mm) T:1- fo. Adamo HB4a

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bogár Lívia (1957-) 1987. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport SOS / Battonyai Gyermekfaluért ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) +  Bognár György (1944-) 1990. Erdélyért - Pro Transilvania Br  emlékérem (42,5mm) + Képíró Zoltán (1944-1981) 1977. MÉE VIII. Vándorgyűlése - Eger / Dobó István Br emlékérem (42,5mm) T:2
30384.

Bogár Lívia (1957-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport SOS / Battonyai Gyermekfaluért" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1990. "Erdélyért - Pro Transilvania" Br emlékérem (42,5mm) + Képíró Zoltán (1944-1981) 1977. "MÉE VIII. Vándorgyűlése - Eger / Dobó István" Br emlékérem (42,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bognár György (1944-) 1984. Az újjáépült Operaház 1884-1984 Br emlékérem dísztokban T:1-
30385.

Bognár György (1944-) 1984. "Az újjáépült Operaház 1884-1984" Br emlékérem dísztokban T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben aranyozott fém emlékérem tokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30386.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott fém emlékérem tokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes Br emlékérem (42,5mm) + Bozó Gyula (1913-2004) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós újratemetése Kenderesen jelzett Ag emlékérem (42,5mm) + Lebó Ferenc (1960-) 1992. Wekerle Sándor - Szent István csatahajó vörösréz emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30387.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" Br emlékérem (42,5mm) + Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós újratemetése Kenderesen" jelzett Ag emlékérem (42,5mm) + Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Wekerle Sándor - Szent István csatahajó" vörösréz emlékérem (42,5mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
29
Borsos Miklós (1906-1990) 1949. Sztálin Br plakett, hátoldalán (85mm) T:2
30388.

Borsos Miklós (1906-1990) 1949. "Sztálin" Br plakett, hátoldalán (85mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium Br emlékérem (42,5mm) + Fűz Veronika (1951-) Mészáros Lázár 1848-as tábornok / Földi maradványai bajai temetésének tiszteletére - Bajai Éremgyűjtők Br emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) 1979. MÉE 9. Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30389.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" Br emlékérem (42,5mm) + Fűz Veronika (1951-) " Mészáros Lázár 1848-as tábornok / Földi maradványai bajai temetésének tiszteletére - Bajai Éremgyűjtők" Br emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) 1979. "MÉE 9. Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft