Külföldi fém- és ezüstpénzek

Tételek száma: 507

Amerikai Egyesült Államok 1915D 1/4$ Ag T:2- durva ü. USA 1915D 1/4 Dollar Ag C:VF serious ding
30497.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1934. 1/4$ Ag Washington T:2-,3 USA 1934. 1/4 Dollar Ag Washington C:VF,F Krause KM#164
30498.

Amerikai Egyesült Államok 1934. 1/4$ Ag "Washington" T:2-,3 USA 1934. 1/4 Dollar Ag "Washington" C:VF,F Krause KM#164

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1963D 1/4$ Ag Washington + 1969D 1/2$ Ag Kennedy T:2 USA 1963D 1/4 Dollar Ag + 1969D 1/2 Dollar Ag Kennedy C:XF
30499.

Amerikai Egyesült Államok 1963D 1/4$ Ag "Washington" + 1969D 1/2$ Ag "Kennedy" T:2 USA 1963D 1/4 Dollar Ag + 1969D 1/2 Dollar Ag "Kennedy" C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1963. 1/2$ Ag Franklin T:2 patina USA 1963. 1/2 Dollar Ag Franklin C:XF patina Krause KM#199
30500.

Amerikai Egyesült Államok 1963. 1/2$ Ag "Franklin" T:2 patina USA 1963. 1/2 Dollar Ag "Franklin" C:XF patina Krause KM#199

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1964. 1/2$ Ag Kennedy T:2 patina USA 1964. 1/2 Dollar Ag Kennedy C:XF patina Krause KM#202
30501.

Amerikai Egyesült Államok 1964. 1/2$ Ag "Kennedy" T:2 patina USA 1964. 1/2 Dollar Ag "Kennedy" C:XF patina Krause KM#202

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1966-1969D. 1/2$ Ag Kennedy (2x) T:1-,2 USA 1966-1969D. 1/2 Dollar Ag Kennedy (2x) C:AU,XF
30502.

Amerikai Egyesült Államok 1966-1969D. 1/2$ Ag "Kennedy" (2x) T:1-,2 USA 1966-1969D. 1/2 Dollar Ag "Kennedy" (2x) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1968S 1d-1/2$ (5xklf) dísztokos szettben T:PP külső borító sérült  USA 1968S 1 Dime - 1/2 Dollar (5xdiff) set in original case C:PP cardboard case damaged
30503.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Amerikai Egyesül Államok 1971. Peregrine Falcon No. 7 peremen jelzett sterling ezüst emlékérem (66,91g/0.925/50mm) T:1 (eredetileg PP) USA 1971. Peregrine Falcon No. 7 hallmarked on edge, sterling silver commemorative medallion (66,91g/0,925/50mm) C:UNC (originally PP)
30504.

Amerikai Egyesül Államok 1971. "Peregrine Falcon No. 7" peremen jelzett sterling ezüst emlékérem (66,91g/0.925/50mm) T:1 (eredetileg PP) USA 1971. "Peregrine Falcon No. 7" hallmarked on edge, sterling silver commemorative medallion (66,91g/0,925/50mm) C:UNC (originally PP)

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Amerikai Egyesült Államok 1982S 1/2$ Ag George Washington születésének 250. évfordulója tanúsítvánnyal T:PP USA 1982S 1/2 Dollars Ag George Washington, 250th Birth Anniversary with certificate C:PP Krause KM#208
30505.

Amerikai Egyesült Államok 1982S 1/2$ Ag "George Washington születésének 250. évfordulója" tanúsítvánnyal T:PP USA 1982S 1/2 Dollars Ag "George Washington, 250th Birth Anniversary" with certificate C:PP Krause KM#208

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Amerikai Egyesült Államok 1989S 1/2$ Cu-Ni 200 éves az Amerikai Egyesült Államok Kongresszusa tanúsítvánnyal T:PP ujjlenyomat USA 1989S 1/2 Dollar Cu-Ni 200th Anniversary of the Congress of the United States with certificate C:PP fingerprint Krause KM#224
30506.

Amerikai Egyesült Államok 1989S 1/2$ Cu-Ni "200 éves az Amerikai Egyesült Államok Kongresszusa" tanúsítvánnyal T:PP ujjlenyomat USA 1989S 1/2 Dollar Cu-Ni "200th Anniversary of the Congress of the United States" with certificate C:PP fingerprint Krause KM#224

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1992S 1/2$ Cu-Ni Kolombusz Kristóf 500. évforduló tanúsítvánnyal T:PP USA 1992S 1/2 Dollar Cu-Ni 500th Anniversary of Columbus discovery with certificate C:PP  Krause KM#237
30507.

Amerikai Egyesült Államok 1992S 1/2$ Cu-Ni "Kolombusz Kristóf 500. évforduló" tanúsítvánnyal T:PP USA 1992S 1/2 Dollar Cu-Ni "500th Anniversary of Columbus discovery" with certificate C:PP Krause KM#237

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1993S 1/2$ Cu-Ni II. Világháború 50. évforduló tanúsítvánnyal T:PP USA 1993S 1/2 Dollar Cu-Ni 50th Anniversary of World War II with certificate C:PP  Krause KM#243
30508.

Amerikai Egyesült Államok 1993S 1/2$ Cu-Ni "II. Világháború 50. évforduló" tanúsítvánnyal T:PP USA 1993S 1/2 Dollar Cu-Ni "50th Anniversary of World War II" with certificate C:PP Krause KM#243

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft