Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 91
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1638954
19072
322
Jewellery
Jelzett niellós zománcozott ezüst zsebóratok. Szép állapotú zománccal / NIello silver pocket watch case d:5,1 cm 1647598
19073
322
24000
Jewellery
Ezüst (Ag) art deco cigarettatárca, belül aranyozott, jelzett (900), 15×7,5 cm, nettó: 184 g 1758958
19074
322
8500
Jewellery
Ezüst (Ag.) leveles tálka, jelzett, nettó: 28 g, 12×12 cm 1743589
19075
322
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca monogrammal, jelzett, 8,5×12×1,5, nettó 167 g 1743594
19076
322
14000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca monogrammal, jelzett, 8×10,5×1,5, nettó 146,6 g 1783877
19077
322
Jewellery
Ezüst (Ag) sminktükör, nyelében rúzstartóval, jelzett, hiányos, h: 15 cm bruttó: 95,2 g 1783490
19078
322
36000
Jewellery
Ezüst(Ag) négyszögletes kalapált tálka, jelzett (Luciano Franz), 14×14 cm, nettó: 143,1 g 1723938
19079
322
24000
Jewellery
Ezüst(Ag) monogramos teáskanalak, 6 db, jelzett, h: 15,5 cm, nettó: 182 g 1723943
19080
322
36000
Jewellery
Ezüst(Ag) kések, 6 db, jelzett, h: 20 cm, nettó: 271 g 1783491
19081
322
46000
Jewellery
Ezüst(Ag) hosszúkás ovális tálca, jelzett (Luciano Franz), 29,5×10 cm, nettó: 176,5 g 1620743
19082
322
80000
Jewellery
cca 1900 Anker járatos, 15 köves 14K arany női
zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, időbeállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:3,55 cm br: 37 g 1635246
19083
322
120000
Jewellery
cca 1920 Benrus 18K jelzett fehérarany női karóra 8 brillel, zafirral. Működő, jó állapotban, bőr szíjjal. / Benrus 18K white gold womens watch with small diamonds and sapphire. Works well. With leather band.
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft